Російський флаг.Англійський флаг. Англійський флаг.
Головна сторінка сайту МНАУ.Пошук по сайту МНАУ.Написати листа адміністраторам сайту МНАУ.
Миколаївський національний аграрний університет.


Адреса університету:

54020, м. Миколаїв,
вул. Георгія Гонгадзе, 9
Тел.: +38 0 (512) 34-10-82
Факс: +38 0 (512) 34-31-46
rector@mnau.edu.ua

Практика студентів за кордоном

3D

Практика студентів за кордоном

Останнє оновлення: 03.07.2014 о 15:19

Ольга Мартиновська

Я проходила стажування з 05.07 по 31.08 цього року в регіоні Auvergne. Це була моя друга поїздка за програмою Федерації франко-українських обмінів. Я вдосконалювала мову та пізнавала тонкощі французької кулінарії в ресторані La Ferme de l´Ange. Регіон Auvergne надзвичайно красивий та туристично привабливий, люди дуже гостинні та привітні. Враження від стажування – лише позитивні!

Ольга Мартиновська. Відгуки студентів МНАУ про виробничу практику за програмою FEFU.
Ольга Мартиновська. Відгуки студентів МНАУ про виробничу практику за програмою FEFU.
Ольга Мартиновська. Відгуки студентів МНАУ про виробничу практику за програмою FEFU. Ольга Мартиновська. Відгуки студентів МНАУ про виробничу практику за програмою FEFU.

Відгук студентки факультету менеджменту (ЗЕД) Прадунець Каріни про стажування у Франції за програмою Федерації обмінів Франція-Україна влітку 2012 року.

2 місяці я працювала на підприємстві із вироблення хлібу та кондитерських виробів. Ми спеціалізувалися на створенні біологічно чистої продукції. Починаючи від вирощення зерна і закінчуючи випіканням хліба, всі процеси здійснювалися на цьому підприємстві у маленькому селі Шамальє. Два рази на тиждень я іздила разом із Жослін та Венсаном Дюпон на ринок, де ми продавали хлібні вироби.

Я дуже задоволена своєю поїздкою. Вона мені допомогла вивчити мову, ознайомитись із виробництвом та продажем продукції. Я вдячна асоціації FEFU, що надає можливість студентам їздити на стажування за кордон.

Прадунець Каріна. Відгук студентки факультету менеджменту (ЗЕД) про стажування у Франції.
У місті Больйо. Вечеряємо біля річки Дордонь після робочого дня, разом з сім´єю (Венсан і Жослін Дюпон) та їх друзями.
Прадунець Каріна. Відгук студентки факультету менеджменту (ЗЕД) про стажування у Франції.
Пекарня та лабораторія, де ми займалися виробленням продукції. На задньому плані видно парники, де вирощуються овочі.
Прадунець Каріна. Відгук студентки факультету менеджменту (ЗЕД) про стажування у Франції.
Тераса, де ми зазвичай їли, розмовляли та зустрічали гостей.
Прадунець Каріна. Відгук студентки факультету менеджменту (ЗЕД) про стажування у Франції.
Я у м. Брів, на ринку. Продаю хліб. На фото я куштую ескарго. Венсан(поруч), дізнавшись, що я ніколи не куштувала ескарго, пригостив мене. Це дуже смачно.
Прадунець Каріна. Відгук студентки факультету менеджменту (ЗЕД) про стажування у Франції.
Поїздка в Мейсак на День Незалежності Франції. На фото я разом з донькою подруги Жослін-Міленою(14 років). Того вечора ми дивилися на феєрверки, які були надзвичайно красиві.

Відгуки студентів МНАУ (менеджмент 4 курс), що пройшли виробничу практику за кордоном за програмою Федерації франко-українських обмінів (FEFU) у 2010 році:

Аліна Горб

Ще до вступу в університет у мене з´явилася одна заповідна мрія – поїхати до іншої країни, дізнатися її звичаї та традиції, стиль життя, перейняти іноземний досвід у вирішенні різносторонніх питань.

І ось цього літа моя мрія здійснилася. Я мала можливість проходити стажування в Франції за програмою Федерації франко-українських обмінів. Я проживала два місяці в родині, яка займалася насінництвом та розведенням кіз. Скажу відверто – було дуже складно психологічно та морально. Та незважаючи на це, я отримала масу задоволення, дізналася багато корисного та нового. А саме головне, я навчилася бути більш самостійною, знаходити шляхи вирішення різних питань, стала уважнішою та сконцентрованішою.

Я вважаю, що це дуже корисна життєва школа, що загартовує душу і тіло людини, навчає самостійності та впевненості, змушує замислитись над сенсом життя, переоцінивши попередні погляди.

Дякую тим людям, хто допоміг мені здійснити мою мрію та стати на шлях дорослого життя.

Анна Гоцелюк

Нещодавно я повернулася із закордонної практики, яку проходила в Франції 2 місяці. Проживала я в сім´ї фермерів, які займалися розведенням кіз та виготовленням сиру. Вивчаючи мову, я паралельно вивчала сільське господарство Франції. Зустріли мене привітно та гостинно, і протягом двох місяців допомагали мені адаптуватися, адже я перший раз була за тисячі кілометрів від моєї сім´ї. Для мене було дуже цікаво дізнатися про їх спосіб життя, спосіб відпочинку та умови роботи, їх традиції та звичаї і звичайно про сільське господарство.

Анна Гоцелюк. Відгуки студентів МНАУ про виробничу практику за програмою FEFU.
Анна Гоцелюк. Відгуки студентів МНАУ про виробничу практику за програмою FEFU.

Я хочу подякувати ректору Миколаївського національного аграрного Університету Шебаніну В´ячеславу Сергійовичу за надання можливості проходження мовної практики за кордоном та викладачу кафедри іноземної мови Зробок Наталії Миколаївні за підтримку та допомогу.

Анна Гоцелюк. Відгуки студентів МНАУ про виробничу практику за програмою FEFU.

Ця поїздка залишиться в моїй пам´яті на все життя.

Анна Гоцелюк. Відгуки студентів МНАУ про виробничу практику за програмою FEFU.

Грушенко Катерина, студентка 2 курсу факультету менеджменту

В мае 2014 года я уехала в Норвегию на полугодичную практику. Весь процесс производства – это выращивание цветов, уход за ними и  дальнейшая продажа. Работа или в теплицах, или на открытом воздухе. В целом всё очень красиво и интересно. Практика проходит отлично! Условия проживания и питания очень хорошие. Рабочий коллектив очень дружный, все из разных стран, что дает возможность изучать культуру других народов. Выходной раз в неделю. Мы отдыхаем на море, в парках, часто ходим на разные праздники, которые организовывает местная община. Тут просто шикарная природа и отношение к ней!

Очень благодарна университету за предоставленную возможность прохождения практики в такой чудесной стране. В ближайших планах (на следующий учебный год) – оформляться на практику в Швецию или опять в Норвегию.


Я,  Заря Андрей, студент инженерно-энергетического факультета, с 15 апреля по 15 октября 2012 года проходил производственную практику в Швеции в городе Linkopung на ферме Magnusa Webe в теплице, где выращивают экопомидоры.

При прибытии нас встретили с поезда, привезли на ферму, сперва показали жилище, потом показали всю ферму, показали весь город, магазины, где мы можем покупать продукты питания.  Также нам предоставили машину, на которой мы могли ездить за покупками и в других целях (страховка и бензин за счет практикантов).

Работодатели показали себя с хорошей стороны, первые дни они нас не подгоняли, постоянно присутствовали рядом и показывали, что и как мы должны делать. Суть нашей работы заключалась в том, что мы должны были подвязывать растения, обрывать листья, удобрять помидоры (раз в месяц), собирать помидоры, перебирать и отбирать хорошие, упаковывать в коробочки по 250 грам. В теплицах выращивали только помидоры Черри разных сортов.

В неделю мы работали минимум 40 часов, летом бывало около 60 часов.

Кушать готовили себе сами, у нас была кухня, все необходимое. Теплица находилась 3 мин ходьбы от дома.  Дом работодателя находился рядом с нашим.

Один раз ездили в Стокгольм (столицу) на 2 дня, на машине. Поездка очень понравилась.
От поездки в Швецию у меня остались позитивные отзывы, работодатель хорошо к нам отнесся. Я очень рад, что представилась возможность полгода прожить в одной из самых красивых и социально обустроенных стран мира – Швеции.  Очень рекомендую ребятам, которые учатся в аграрном университете – не упускайте свой шанс! Если есть возможность – обязательно, хотя бы 1 раз за период обучения, пройдите практику за границей!


Відгук студентки 3 курсу факультету ТВППТСБ Орендач Анастасії

В період з 01.07.2013 по 30.11.2013  я проходила практику з фаху в господарстві  Германії в місті Coswig (Косвіг), яке розташоване неподалеку від міста Dresden (Дрезден). Це господарство  займається в основному вирощуванням полуниці в теплицях та на полях, також  мають велику кількість земель, на яких вирощують яблука, окремо вирощують ягоди (чорниця, аронія, малина…)

 Група практикантів складалася з 9 дівчат, студентів Миколаївського національного аграрного університету. Прибули ми  рано в ранці 31 червня  безпосередньо в саме господарство.
Нас привітно зустріло керівництво господарства, в особі  директора Michael Goernitz. Допомогли з речами та провели  до місця нашого розташування. Цього дня ми ознайомились з господарством, нам детально розповіли  план наших подальших дій. Загалом цей день пішов на розташування по домівкам. Нам видали кожній по велосипеду на яких ми в перший же день  їздили та ознайомлювались  з місцевістю./p>

Нас 5 чоловік проживало в окрему будиночку який знаходився в одному дворі з будинком фермера. Вартість проживання складала 5 євро за добу. Харчувалися окремо від фермера, тобто раз на тиждень  їздили в супермаркет та купували продукти. (Хто має водійське посвідчення та впевнений в своїх навиках водіння, може брати машину та їздити )  Працювали ми в теплицях,  які знаходились зовсім близько від нашого дому ( 3 хвилини пішки)  На роботі з нами працювали  ще 4  чоловіки ( Німці) напрочуд милі та добрі люди, з якими ми спілкувалися протягом всього періоду практики. Вони нам допомагали у вирощенні багатьох практичних питань. Робочий день складав 8 годин, 5 іноді 6 днів на тиждень.

В цілому робота була не важкою. В наші обов’язки входило  обрізання листя з полуниці, вусиків та чищення грядок. Потім ми висаджували нові сажанці з полуниці, згодом з яких ми й збирали ягоди.

Кожного тижня в неділю вихідний, (або інший день це можна узгоджувати з керівництвом) В свій вільний час займаєшся чим захочеш. Ми в основному  їздили на велосипедах  в інші неподалеку  розташовані містечка,  в супермаркети, магазини та й багато іншого цікавого можна ще знайти.

Також ми мали 10-денну відпустку під час якої можна подорожувати по країні. Особисто я відвідала Берлін, в захваті від такого величного міста. В цілому  практикою  задоволена, люди дуже привітні, обов’язково поїду ще  сподіваюсь не раз, на цей рік вже подаю документи на проходження  практики в США. Сподіваюсь  наступного разу напишу про США!


Перейти на початок сторінки

лінія

лінія

лінія

минусІнформація

Інформація для іноземних студентів

минусДокументи

Перелік документів

минусНавчання за кордоном

Навчання за кордоном

минусОтримуй більше!

Facebook Instagram twitter YouTube Google+

минусЛІЧИЛЬНИКИ

Усі зауваження та побажання щодо сайту відправляйте сюди © 2008-2017 МНАУ